Viesu nami un atpūtas mājas Latvijā - istascenas.lv

Viesu nami un atpūtas mājas Latvijā - istascenas.lv

Guest House Mežinieku Mājas Gūteņi, Aglonas pag., Aglonas nov.

8 no

Viesu nams Mežinieku Mājas atrodas skaistā, zaļā apkaimē, 1,5 km attālumā no Pakalna ezera. Viesiem tiek piedāvātas Latvijas lauku stilā veidotas naktsmītnes. Uz vietas ir pieejams neliels spa centrs un bērnu rotaļu laukums.

Min28€ Apskatīt

Eco Boutique Guest House Celmalas Aglonas iela 10

9 no

Naktsmītne Eco Boutique Guest House Celmalas atrodas Aglonā, tikai 600 metru attālumā no Aglonas bazilikas. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar saunu un bērnu rotaļu laukumu. Autoosta ir 600 metru attālumā.

Min0€ Apskatīt

Guest House - Cafe Liepas Augšzemes iela 68A

1 no

Ģimenes pārvaldītais viesu nams - kafejnīca Liepas atrodas pie automaģistrāles P73. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes, bērnu rotaļu laukums un grila iekārtas. Sēļu parks ir 2 km attālumā.

Min14€ Apskatīt

Guest House Susēja Susēja, Susējas pagastmāja, Aknīstes l.t.

1 no

Viesu nams Susēja ir iekārtots autentiskā akmens ēkā, kuru ieskauj skaists mežs. Viesi bez maksas var izmantot saunu vai uzspēlēt biljardu.

Min17€ Apskatīt

Residence Guest House Jeskas Amata, Amata, Amatas novads, Drabešu pagasts

1 no

Situated in Amatciems in the Vidzeme Region, this detached holiday home is 30 km from Sigulda. It provides free private parking. Free WiFi is offered .

Min700€ Apskatīt

Guest House Laimes Ligzda Lejasastītes, Amatas nov., Drabešu pag.

1 no

Viesu nams Laimes Ligzda atrodas gleznainā lauku apvidū netālu no Cēsīm. Viesu nams piedāvā vienkāršus numurus ar televizoru un skatu uz apkārtni. Ir pieejama arī bezmaksas privātā autostāvvieta un āra peldbaseins.

Min30€ Apskatīt

Guest House Kalnieši Kalnieši, Atašiene,Atašienes pagasts, Krustpils novads

1 no

Viesu nams Kalnieši atrodas Atašienē. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min36€ Apskatīt

Viesu nams Aumeisteri Aumeisteri, Grundzāles pag., Smiltenes nov.

1 no

Viesu nams Aumeisteri ir izvietots muižas ēku kompleksā, kas ir izveidots 1533. gadā. Viesu namu ieskauj plašs parks, kurš tiek uzturēts atbilstoši 19. gadsimta plānojumam.

Min32€ Apskatīt

Viesu nams Ide Strupu ceļš, Liepezers, Babītes pag.

1 no

Viesu nams Ide atrodas klusā un zaļā rajonā, 10 kilometru attālumā no Rīgas centra. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un privātā autostāvvieta.

Min27€ Apskatīt

Viesu nams Eiropa Simsoni, Baltezers, Ādažu novads

1 no

Baltezera viesu nams Eiropa atrodas ērtā vietā, pie Eiropas autoceļa E67 un piedāvā restorānu un bāru. Naktsmītne atrodas pie ezera, un blakus ir pieejama laivu noma. Viesiem bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums.

Min73€ Apskatīt

Guest House Nameji Nameji, Bauskas nov., Codes pag.

1 no

Ģimenes pārvaldītais lauku viesu nams Nameji atrodas Bauskas pievārtā un piedāvā naktsmītnes, kuras ieskauj apstādījumi un dīķis teritorijā. Slavenā Bauskas pils ir 2,5 km attālumā.

Min0€ Apskatīt

Guest house GaiziņStars Madonas novads, Bērzaunes pagasts, Smilteņu skola

1 no

Viesu nams GaiziņStars atrodas Bērzaunē un piedāvā mājdzīvniekiem draudzīgas naktsmītnes, kā arī bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un restorānu. Viesu namam ir grils un terase, un viesi var malkot dzērienus bārā. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min32€ Apskatīt

Viesu Nams Vecupe Vecupe, Birzgales pag., Ķeguma nov.

1 no

Ērtais viesu nams Vecupe atrodas Daugavas krastā, 70 km attālumā no Rīgas. Viesiem tiek piedāvāti gaiši numuri ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu, privātu vannas istabu un darba zonu.

Min0€ Apskatīt

Guest House Burtniekkrasts J. Vintēna iela 10, Burtnieku nov.

1 no

Viesu namā Burtniekkrasts, kas atrodas 500 metru attālumā no Burtnieku ezera, ir pieejami numuri ar bezmaksas bezvadu internetu. Viesiem ir pieejama somu pirts (sauna) un iekštelpu peldbaseins.

Min14€ Apskatīt

Viesu nams Burtnieki Jaunatnes iela 9

1 no

Viesu nams Burtnieki atrodas Burtniekos un piedāvā bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un grilu. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min10€ Apskatīt

Biplan Guest House Arsenal Liepājas iela 72а

1 no

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Daugavpilī! Viesu nams Biplan Guest House Arsenal atrodas Daugavpils klusā vietā, 3 km attālumā no pilsētas centra. Viesiem bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums.

Min0€ Apskatīt

Biplan Guest House Aleksandria Stacijas iela 65/67

1 no

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Daugavpilī! Viesu nams Biplan Guest House Aleksandria piedāvā pašapkalpošanās naktsmītnes vēsturiskā ēkā. Viesu nams atrodas Daugavpils centrā, tikai minūtes pastaigas attālumā no dzelzceļa stacijas Daugavpils. Bezvadu interneta pieslēgums ir pieejams bez maksas.

Min25€ Apskatīt

Guest House Anton Vecpils iela 7b

1 no

Naktsmītne Guest House Anton atrodas Daugavpilī un piedāvā bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu, sezonas āra baseinu un grilu. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min30€ Apskatīt

Guest House Lauvaskalni Lauvaskalni, Augstroze, Umurgas pag., Limbažu nov.

1 no

Viesu namu Lauvaskalni ieskauj dabas rezervāts, kas atrodas pie Augstrozes ezera. Viesu nams piedāvā mājīgus numurus ar bezmaksas bezvadu internetu, kā arī iespēju iegādāties vietējos pašmāju produktus.

Min25€ Apskatīt

Guest House Ziedkalni Ziedkalni, Dūmeles ciems, Dundagas pag.

1 no

Lauku stila viesu nams atrodas blakus Slīteres nacionālajam parkam, Dundagā. Naktsmītne ir ar dīķi un skatu uz mežu. Viesiem ir pieejama sauna un masāžu pakalpojumi. Katrā numurā ir koka paneļu apdare un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Min45€ Apskatīt

Viesu nams Krūziņi Talsu iela, Dundaga, Dundagas Novads, Viesu nams Krūziņi

1 no

Viesu nams Krūziņi atrodas Dundagā, 49 km attālumā no Ventspils. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, un viesu rīcībā ir arī restorāns. Uz vietas ir bārs un bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min40€ Apskatīt

Viesu nams Pūpoli Pūpoli, Dundagas pag.,Dundagas nov.

1 no

Viesu nams Pūpoli atrodas Dundagā.

Min35€ Apskatīt

Viesu nams Vella Dzirnavas Zlēkas, Zlēku pag., Ventspils nov.

1 no

Viesu nams Velna Dzirnavas ir izvietots 19. gadsimta dzirnavās, kas atrodas Dzirnavu ezera krastā. Viesiem par papildmaksu tiek piedāvāts iekštelpu baseins un sauna.

Min30€ Apskatīt

Guest house Oskara Kalpaka street Oskara Kalpaka prospekts 18

1 no

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Jūrmalā! Viesu nams Oskara Kalpaka street atrodas Jūrmalā, 10 minūšu attālumā no jūras. Viesiem bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums.

Min0€ Apskatīt

Guest House Neiļunams Grants iela 14

1 no

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Engurē! Viesu nams Neiļunams atrodas Engurē. Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums tiek nodrošināts visā naktsmītnē, un uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min30€ Apskatīt

Viesu nams Klāņas Jūras iela 47

1 no

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Engurē! Apstādījumu ieskautais viesu nams Klāņas atrodas Engurē. Rīgas jūras līča piekraste ir tikai nelielas pastaigas attālumā.

Min0€ Apskatīt

Guest House Mikas Mikas, Ābragciems, Engures nov.

1 no

Viesu nams Mikas atrodas pie jūras ar tiešu pieeju pludmalei. Viesiem tiek piedāvātas mājīgas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu, kā arī grila iekārtām dārzā.

Min25€ Apskatīt

Viesu māja Vējkalna nams Vidzemes iela 9

1 no

Viesu māja Vējkalna nams piedāvā mājdzīvniekiem draudzīgas naktsmītnes Ērgļos, kā arī bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un turku pirti. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min60€ Apskatīt

Viesu nams Papeles Papeles, Ezernieki, Ezernieku pag., Dagdas nov.

1 no

Viesu namā Papeles ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, grils, terase un mājdzīvniekiem draudzīgas naktsmītnes kas atrodas Ezerniekos. Uz vietas ir pieejama privātā autostāvvieta.

Min15€ Apskatīt

Viesu māja Klētnieki Klētnieki, Rojas pag., Rojas nov.

1 no

Mājdzīvniekiem draudzīgā viesu māja Klētnieki atrodas Ģipkā. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets, grils un bērnu rotaļu laukums. Brokastis ir pieejamas pēc pieprasījuma, vienojoties ar naktsmītnes īpašniekiem. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Min0€ Apskatīt